Туристическа агенция Жанет

удобство и стил във вашата почивка - София, Skype: janetkaeli, e-mail: janet_comerse@abv.bg

• Увеличете шрифта
  • Шрифт по подразбиране
  • Намалете шрифта

Приятелска футболна среща в гр. Вълчедръм

На 13.10.2009 година в град Вълчедръм се проведе приятелска футболна среща между отборите на ФК”Златия” – Вълчедръм и ПФК „ЦСКА” – София. Двубоят бе част от празничната програма на общината по случай 40 годишнината от обявяването на Вълчедръм за град.

Мачът завърши при резултат 0:2 в полза на гостите от София. Двете попадения бяха дело на звездата от близкото минало – майстора на спорта – Красимир Горанов, а сега Изпълнителен директор на ПФК”Банско”. Румен Ненов – треньор на вратарите в същият клуб, даде своя принос за победата на любимия отбор ЦСКА, като запази вратата чиста и спаси две дузпи.

Милен Горанов, Методи Томанов, Георги Денев, Емил Бучински, Костадин Янев, Георги Андонов, Христо Марашлиев, Антон Димитров, Юри Паунов, Ангел Рангелов, Иван Ранков, Борис Гаганелов, Васил Романов – бяха част от спортистите допринесли за футболния празник на стадиона.

На перфектно организираната тържествена вечеря имаше много смях, веселие и шеги.

Р.Р. Председателят на клуба на ветераните при ЦСКА – Димитър Пенев, изказва благодарност от свое име и от името на всички участници в празника към кмета на града г-н Иван Барзин и Венера Андренска – организатор на мероприятието, като им пожелава тези срещи да станат традиционни между двата отбора!

ДО НОВИ СРЕЩИ – ПРИЯТЕЛИ ОТ ГРАД ВЪЛЧЕДРЪМ !!!

valche01 valche02 valche03 valche04 valche05 valche06 valche07 valche08 valche09 valche10 valche11 valche12 valche13